Wiadomości Telewizji KTK – 29.11.2022

W programie:

– Dzięki prawie 10-milionowemu dofinansowaniu wyremontowane zostaną ulice: Jagiełły i Batorego. Ponadto w ramach zadania Kętrzyn wzbogaci się o dwa kolejne elektryczne autobusy wraz ze stacjami ładującymi.

– Okres zimowy czas zacząć, tym bardziej, że ta uwielbiana szczególnie przez dzieci pora roku już dała o sobie znać. A jak zima to i czas na sporty zimowe. W tej chwili trwają przygotowania do uruchomienia lodowiska.

– Wiktor Smosarski to rolkarz na co dzień związany z sekcją Blue Bear. Niedawno wrócił z Argentyny, gdzie zajął 2. miejsce w konkurencji Classic Junior Men oraz 3. miejsce w konkurencji Battle Junior Men podczas Mistrzostw Świata Freestyle Slalom. Za tydzień na naszej antenie rozmowa na temat walki o medale podczas tych zawodów, a dziś relacja z jednego z ostatnich turniejów przed wyjazdem Wiktora do Argentyny. Mowa o mistrzostwach zorganizowanych w Kętrzynie w październiku przez sekcję jazdy na rolkach BlueBear z UKS Olimp Kętrzyn.

– „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!” – to hasło 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie odbędzie się 29 stycznia, ale przygotowania do niego trwają już pełną parą.

– 11 listopada odbyła się tradycyjna rywalizacja bilardzistów. W Mrągowie walczyli ze sobą juniorzy, a w Kętrzynie zmierzyły się ze sobą drużyny seniorów.