Wiadomości Telewizji KTK – 14.09.2021

W programie:

  • Ostatnia sesja Rady Miasta rozpoczęła się uroczyście. Burmistrzowie, radni, byli uczniowie i przyjaciele spotkali się na sali sesyjnej by towarzyszyć pani Bronisławie Rutkowskiej. Otrzymała ona bowiem tytuł: „Zasłużona dla miasta Kętrzyna”.
  • Wielka trasa śniadaniowa Radia Zet zawitała do Kętrzyna. Wspólnie z radiowcami i mieszkańcami naszego miasta od 6 do 10 można było zjeść poranny posiłek i napić się kawy.
  • 25 lat minęło jak jeden dzień. Warsztat Terapii Zajęciowej w Kętrzynie właśnie świętował taki jubileusz. I jak przystało na artystyczne zapędy jego uczestników podsumowanie upływających lat było bardzo twórcze i kreatywne.
  • Wykopki. To słowo dziś u wielu starszych osób wywołuje sentyment. Dzieci i młodzież mogą jedynie usłyszeć o tym z opowiadań rodziców. Aby jednak na opowieściach się tylko nie skończyło wychowawczynie pewnej grupy przedszkolaków postanowiły pokazać im wykopki w praktyce.
  • Przed nami trzecia już Gala Osobowości Kętrzyna. Jest to wydarzenie, w którym nagradzani są wyróżniający się mieszkańcy naszego miasta. Tradycyjnie już kapituła konkursowa wyłoni zwycięzców. Ich nazwiska poznamy już 16 września.