Wiadomości Telewizji KTK – 27.04.2021

W programie:

  • Na ulicach wokół kętrzyńskiego jeziorka pojawiły się znaki informujące o zmianie organizacji ruchu pojazdów. Część dróg została czasowo wyłączona z użycia. Ma to związek z rozpoczętą właśnie inwestycją polegającą na zagospodarowaniu terenu wokół jeziorka.
  • Pod koniec marca mieszkańcy Spółdzielni otrzymali zawiadomienia o zmianie wysokości opłat za mieszkania i garaże. Zmiany zaczną obowiązywać od 1 lipca 2021 r. Czego dotyczą? Z czego wynikają? Dlaczego stawki opłat są różne w poszczególnych budynkach? Czy to sprawiedliwe? Odpowiedzi na te pytania udzielimy Państwu na antenie Telewizji KTK w kolejnych odcinkach „Biuletynu Spółdzielczego”.
  • Program szczepień to nadzieja na to, że w najbliższym czasie pokonamy epidemię. 26 kwietnia ruszyła rejestracja roczników 1974-1975. Jak przekonuje rząd z Narodowym Programem Szczepień chce być o krok przed dostawami.
  • Przy Powiatowym Szpitalu w Bartoszycach powstała właśnie Pracownia Rezonansu Magnetycznego MR Diagnostic – www.mrdiagnostic.pl. To trzecia po Elblągu i Iławie placówka oferująca najnowocześniejszą diagnostykę.
  • Najlepszych z najlepszych wokalnych talentów posłuchamy już 2 maja podczas XVII Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki „Kryształowa nuta”. Gwiazdą wieczoru będzie Robert Janowski, który będzie również jednym z członków jury konkursu. Kto wyśpiewa swoja drogę do sławy i podbije serca oceniających? Zapraszamy na transmisję online na Facebooku KCK i na antenie Telewizji KTK w sieciach kablowych.
  • Za chwilę rozpoczynamy majówkę, czas grillowania i koszyków piknikowych. W tym roku raczej będziemy musieli odłożyć to na bardziej sprzyjającą pogodę. Zamiast sugerujemy sanki, łyżwy i narty. Sami spójrzcie przez okno naszej redakcji.