Wiadomości Telewizji KTK – 9.02.2021

W programie:

  • Nie milką echa słów wypowiedzianych przez Przewodniczącą Komisji Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych Rady Miejskiej w Kętrzynie, Wiolettę Czech podczas styczniowej sesji. Radna niczym snajper na cel wzięła Bartłomieja Zdanowicza, dyrektora Kętrzyńskiego Centrum Kultury. Rykoszetem dostali jednak wszyscy ludzie związani z kulturą.
  • Drugie podejście do uformowania nowego składu Zarządu KKS Granica zakończyło się połowicznym sukcesem. Podczas Walnego Zebrania członków klubu wybrano zarząd, ale jedynie na okres przejściowy.
  • „Szczepimy się” to hasło przewija się w wielu kampaniach medialnych i daje nadzieję, że pandemia koronawirusa szybko się skończy. Od początku roku kiedy ruszył Narodowy Program Szczepień w pierwszej kolejności objął on szeroko pojęte środowisko medyczne. Od 15 stycznia przyszedł czas na seniorów. I tu pojawił się problem.
  • Klub zapaśniczy UKS Olimp wzbogacił się o nową matę do treningów oraz drobny sprzęt sportowy. Przedmioty te trafiły do rąk trenera zapaśników, a przekazał je burmistrz Kętrzyna. To kolejny klub sportowy, który może korzystać w nowoczesnego sprzętu.
  • Już niedługo walentynki. Z tej też okazji Kętrzyńskie Centrum Kultury zaprasza na romantyczny wieczór za sprawą Koncertu Walentynkowego. W programie usłyszymy miłosne utwory wykonane przez lokalnych artystów. Koncert będzie można obejrzeć 14 lutego o godz. 18:00 na antenie Telewizji KTK w sieciach kablowych.