Wiadomości Telewizji KTK – 22.12.2020

  • Świąteczną atmosferę czuć już wszędzie, a szczególnie w Konsulacie Świętego Mikołaja. Można tam znaleźć wyjątkowe ozdoby z całego świata, ale to nie wszystko każdy ma możliwość stworzenia własnoręcznie bombki i tym samym mieć wyjątkowy bożonarodzeniowy prezent.
  • Pozostajemy w temacie świąt, gdyż do Mazurolandii pod Kętrzynem przybył wyjątkowy gość, a dokładnie sam święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami. – Przygotowani do Świąt Bożego Narodzenia trwają w najlepsze. Choinka to ich nieodłączny element. Wiele osób staje przed dylematem jakie drzewko świąteczne wybrać: żywe, a może jednak sztuczne?
  • Każdy z nas wie, czym jest szał przedświątecznych zakupów. Znalezienie idealnego prezentu dla naszych bliskich to nie lada wyzwanie. Zdarza się, że niespodzianką staje się żywe zwierzę. Zdecydowanie nie jest to dobry pomysł. Pamiętajmy, że pies czy kot to nie zabawka, która może się znudzić, trafić w inne ręce lub wylądować w koszu. Musi to być odpowiedzialna decyzja na lata. Na taką decyzję czeka 145 psów i 40 kotów w schronisku w Pudwągach.
  • Bożonarodzeniowe kolędy rozbrzmiały w Miejskim Ośrodku Kultury w Reszlu. Zapraszamy na fragment świątecznego przeglądu artystycznego, który w tym roku odbył się w formie online. Wszystkie występy zaprezentujemy Państwu w przyszły wtorek na naszej antenie oraz w internecie.