Wiadomości Telewizji KTK – 17.11.2020

  • Ksawery nie zaznał prawdziwego dzieciństwa. Chłopiec od małego prowadzi najtrudniejszą walkę, walkę o swoje życie. Może ją wygrać dzięki najdroższemu lekowi na świecie, który wart jest 9 milionów zł. Choroba postępuje błyskawicznie, codziennie odbierając mu siły. 
  • Pejzaż Polski to prestiżowy konkurs fotograficzny. Tegoroczna, już 20. edycja była inna niż zwykle, bowiem w trakcie pandemii. Mimo tego organizatorzy znaleźli sposób, żeby wyłonić  najlepsze prace.
  • Okres pandemii trwający od marca to ciężki czas dla każdego. Szczególnie osoby starsze będące w grupie największego ryzyka zachorowań mogą bać się wychodzić z domu czy kontaktować z innymi osobami. To przede wszystkim seniorom dedykowane są programy pomocowe realizowane przez miejski ośrodek pomocy społecznej, aby wiedzieli, że mogą liczyć na wsparcie i nie są pozostawieni samym sobie.
  • Jak co roku uczniowie Zespołu Szkół im. Marii Curie-Skłodowskiej 11 listopada zorganizowali 9. Koncert Pieśni Patriotycznych. Tym razem najpiękniejsze utwory mogliśmy usłyszeć online.