Kętrzynianin ze złotym medalem dla Polski!

Kętrzynianin Daniel Gołębiowski miał zaszczyt i okazję reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej mistrzostw w Kettlebell Marathon! Z wynikiem 503 powtórzeń zdobył złoto dla Polski!

Mój debiut w Reprezentacji Polski zakończył się ogromnym sukcesem! 230 zawodników z 25 krajów a wśród nich ja!!!
Na Mistrzostwach Świata Kettlebell Maraton wystartowałem jako Amator w International Word Grand Prix z 24 kg odważnikiem w konkurencji Jerk.
Rywalizacja z najlepszymi na świecie dodała jeszcze więcej siły i od początku do końca nie oddałem prowadzenia. Wygrywam International Word Grand Prix z wynikiem 503 powtórzenia i zdobywam złoto dla Polski! Piękne uczucie piękne doświadczenie stanąć na najwyższym stopniu podium z orłem na piersi !

Dziękuje wszystkim znajomym i rodzinie , że mi tak kibicowaliście i oglądaliście mój start!
Lech Leon Kledzik dziękuje Ci za treningi ,które tak dobrze przygotowały mnie do startu .
Karolina Dzik i ekipa Fizjo KiM to , że jesteście od początku ze mną i zajmujecie się moją regeneracja i przygotowaniem do zawodów Jarosław Buniowski dzięki ze wspierasz mnie jak możesz kibicujesz i cieszysz się ze mną każdym sukcesem i Tobie Przemek że wyciągnąłeś pomocną dłoń i jesteś ze mną ! TO NAGRODA DLA NAS WSZYSTKICH !
Agata Cieślak mój cichy manager 🙂 dbasz o to żeby niczego nie zabrakło i wszystko było dopięte na ostatni guzik !
Maciej Łuczak brawo dla Ciebie za organizacje ,wszystko było przygotowane idealnie .
Podziękowania należą się również 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana za umożliwienie mi wyjazdu z reprezentacją na Mistrzostwa Świata !

Daniel Gołębiowski, fot. archiwum prywatne