Wyjazd Kętrzyńskich tancerzy na międzynarodowy turniej we Włoszech

Jesteśmy grupą taneczną o nazwie: Black Wolves Crew. Nasza specjalizacja to Breaking (BREAKDANCE). Na co dzień rozwijamy swoje umiejętności w Kętrzyńskim Centrum Kultury.

Wiosną 2018 podczas 12 edycji BREAKMANII – międzynarodowego festiwalu tańca ulicznego, gościliśmy Włoską grupę Funk Warriors Crew. Włoscy tancerze spędzili ponad tydzień w Kętrzynie, gdzie wspólnie z Nasza grupą trenowali oraz zapoznawali się z kulturą Polski. Przez kilka aktywnych dni zaprzyjaźniliśmy się z Włoską ekipą i postanowiliśmy w przyszłości zrealizować kolejną wymianę między Naszymi grupami.

Obecnie zaistniała wspaniała okazja, ponieważ Włosi we wrześniu b.r. organizują 20 lecie istnienia swojej grupy. Otrzymaliśmy specjalne zaproszenie do włączenia się w ten międzynarodowy festiwal, który będzie dla Nas szansą na pokazanie i konfrontację umiejętności na światowym poziomie. Cel i kierunek już wytyczyliśmy, teraz przystępujemy do realizacji… codziennie intensywnie trenujemy, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Rozbiliśmy Nasze „świnki skarbonki” i zobaczyliśmy, że brakuje nam nieco „grosza” do realizacji wyjazdu. Dlatego ruszamy ze zbiórką pieniężną, aby cel nie był tylko niespełnionym marzeniem ale przygodą życia!!!

ZBIÓRKA PROWADZONA JEST ZA POMOCĄ PATRONATE – POD LINKIEM ZNAJDUJĄ SIĘ SZCZEGÓŁY. ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM.