Nowy radiowóz na drogach powiatu kętrzyńskiego

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie otrzymali nowy oznakowany radiowóz, który został zakupiony ze środków budżetu Komendy Głównej Policji.

Do Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie przyjechał nowy radiowóz. Volkswagen T6 typu bus trafił już do służby w kętrzyńskiej jednostce policji, gdzie będzie wykorzystywany w codziennej służbie na terenie całego powiatu. Samochód który kosztował 180 000 zł został zakupiony ze środków pochodzących z budżetu Komendy Głównej Policji. Volkswagen T6 wspierać będzie kętrzyńskich policjantów w dbaniu o bezpieczeństwo na terenie powiatu. Zakupiony samochód pomoże w codziennej służbie funkcjonariuszom i przyczyni się z pewnością  do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców.
W prezentacji pojazdu uczestniczył Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki, Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Tomasz Klimek, Komendant Powiatowy Policji w Kętrzynie insp. Dariusz Ślęzak,  a także ksiądz Wikariusz mgr Piotr Paweł Wasilewski z Bazyliki Św. Jerzego w Kętrzynie. W uroczystości uczestniczyli również pracownicy cywilni oraz policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie.
Po oficjalnym przekazaniu pojazdu policjanci pojechali w teren, aby realizować swoje zadania służbowe.
KPP Kętrzyn