I Festiwal Smaków Food Trucków w Kętrzynie już w ten weekend!

I Festiwal Smaków Food Trucków – jemy i bawimy się w czerwcowy weekend w Kętrzynie!

Sezon foodtruckowy trwa w najlepsze! W czerwcowy weekend zapraszamy na Plac Piłsudskiego na pełen atrakcji Festiwal Smaków Food Trucków.
Od soboty do niedzieli uczestników będą karmić znane i lubiane food trucki, które przyjadą tu nawet z odległych zakątków Polski.

Na festiwalu nie zabraknie streetfoodowej klasyki: burgerów i frytek belgijskich, a także bardziej oryginalnych potraw z kuchni całego świata. W menu znajdą się mniej i bardziej pikantne dania meksykańskie, a także specjały kuchni bliskowschodniej, indyjski butter chicken, węgierskie langosze, azjatyckie pierożki dim sum i makarony z woka.

Food trucki obok sycących dań zaserwują także pyszne desery i słodkości. Wśród nich będą m.in. hiszpańskie churrosy i węgierskie ciastka kominkowe. Nie zabraknie również piwa. Czy ktoś zna lepszy sposób na słodkie spędzenie weekendu?

I Festiwal Smaków Food Trucków obok pysznego jedzenia szykuje także moc atrakcji pod chmurką.

Dorosłych gości festiwalu zachęcamy do wzięcia udziału w pasjonującej grze terenowej i zawodach jedzenia na czas. Zapowiada się dużo dobrych emocji! Ci, którzy będą szukali chwili wytchnienia, na pewno znajdą ją w strefie chill-outu wypełnionej leżakami i dźwiękami spokojnej muzyki. Podczas imprezy wybierzemy także głosami uczestników najsmaczniejszego food trucka.

Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków w Kętrzynie, w sobotę i niedzielę, 22 i 23 czerwca. Każdego dnia festiwal rozpoczyna się o godzinie 12:00 i trwa w sobotę do 21:00, a  w niedzielę do 20:00! Wstęp bezpłatny.

Więcej na: www.facebook.com/events/519293961939372/

Partnerzy: Miasto Kętrzyn, Browar Amber

Partnerzy medialni:Tygodnik Kętrzyński, Telewizja KTK, Nasze Miasto Kętrzyn.pl, Gazeta w Kętrzynie