Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne w Świętej Lipce – czekamy na zgłoszenia!

Zapraszamy na kolejne warsztaty, które odbędą się w dniach od 1 do 5 maja 2019 roku wszystkich, którzy śpiewają, grają na instrumentach, posługują w parafiach, tworzą chóry i orkiestry, którzy chcą Panu Bogu oddawać cześć, uwielbienie i chwałę swoim talentem. Czekamy na Was w Świętej Lipce!

Nasza historia sięga 2013 roku, kiedy po warsztatach liturgiczno-muzycznych w Gietrzwałdzie z inicjatywy Tomka Bylickiego postanowiliśmy zorganizować warsztaty w okolicach Kętrzyna. Tak udało nam się spotkać już pięć razy w Świętej Lipce. Pracowaliśmy nad pieśniami okresu wielkanocnego, uwielbieniowymi, eucharystycznymi, ku czci Miłosierdzia Bożego świętując rok jubileuszowy oraz dziękczynienia. Z roku na rok chętnych wokalistów i instrumentalistów przybywa. Warsztatowicze przyjeżdżają nie tylko z Warmii i Mazur, ale także z różnych stron Polski. Przybywa także osób, które pomagają finansowo, swoimi talentami oraz modlitwą. Wśród prowadzących warsztaty znajdują się niezwykle charyzmatyczni, profesjonalni, doświadczeni, otwarci i wspaniali ludzie: Paweł Bębenek, Hubert Kowalski i Poldek Twardowski, s. Dolores Nowak, Piotr Pałka oraz ks. Grzegorz Mączka. Współpraca z nimi pomaga nie tylko w doskonaleniu warsztatu i umiejętności muzycznych, ale również wielokrotnie prowadzi do przemiany serc, tworzenia żywej relacji z Panem Bogiem i pięknych przyjaźni z innymi ludźmi.

Informacje i zapisy na www.warsztatyswlipka.pl . Start zgłoszeń 14 marca 2019 o godzinie 19.00.Serdecznie zapraszamy chórzystów i instrumentalistów, którym bliska jest muzyka i liturgia. Będzie to dobra okazja do spędzenia czasu we wspólnocie braci i sióstr oraz spotkania z żywym Bogiem. 

źródło: organizator