Po wizycie w restauracji 45-latek trzeźwiał w policyjnej celi 

Pijany 45-latek wszedł do jednej z restauracji w Kętrzynie, gdzie wszczął awanturę i wyzywał klientów. Dodatkowo mężczyzna krzyczał, że ma nóż. Usiłował też wprowadzić w błąd interweniujących funkcjonariuszy i nie chciał okazać dokumentu stwierdzającego tożsamość. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Wkrótce odpowie przed sądem.

Wczoraj (15.01.2018) około godz. 18:00 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie od pracownika jednej z restauracji mieszczącej się na terenie miasta, że pijany mężczyzna awanturuje się, wyzywa klientów oraz grozi im pozbawieniem życia i krzyczy, że ma nóż.

Pod wskazany adres natychmiast pojechał policyjny patrol. Na miejscu funkcjonariusze zastali pijanego mężczyznę, który zachowywał się arogancko i wulgarnie. Policjanci chcieli wylegitymować mężczyznę, jednak on nie chciał podać swoich danych osobowych, nie chciał okazać dokumentu stwierdzającego tożsamość, twierdził, że nie ma go przy sobie. Podczas kontroli osobistej mężczyzny, funkcjonariusze znaleźli przy nim dowód osobisty. Okazało się, że jest to 45-latek przebywający obecnie w Kętrzynie. Przy mężczyźnie nie znaleziono żadnych niebezpiecznych narzędzi. Mężczyzna twierdził, że i tak po zakończonej interwencji wróci do restauracji i będzie dalej się awanturował. Pijany 45-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Mężczyzna ze swojego zachowania w najbliższym czasie będzie tłumaczył się przed sądem.

Może mu grozić kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.źródło: KPP Kętrzyn